FAQ - Często Zadawane Pytania

Pracodawca

Oferujemy trzy opcje dodania ogłoszeń:

  • Ogłoszenie Basic: Darmowe dodanie ogłoszenia raz w miesiącu na 10 dni.
  • Ogłoszenie Standard: Emisja ogłoszenia przez 30 dni z dodatkowymi funkcjami.
  • Ogłoszenie Premium: Ogłoszenie wyróżnione z pełnym pakietem korzyści.

Oczywiście, jako Pracodawca, masz możliwość zapraszania dowolnych kandydatów do aplikowania na Twoją ofertę pracy. Pamiętaj jednak, że konieczne jest posiadanie aktywnego ogłoszenia o pracę na naszym portalu. Co ważne, dane kontaktowe kandydatów stają się dostępne dla Ciebie wyłącznie w momencie, kiedy sami kandydaci zdecydują się aplikować na Twoją ofertę.

Tak, w ramach ogłoszenia i aplikacji na to ogłoszenie, pracodawcy mogą bezpłatnie zobaczyć dane kandydatów i skontaktować się z nimi.

Tak, można edytować ogłoszenie po dodaniu go na portal. Aby to zrobić, należy: Wejść w Panel pracodawcy, wybrać zakładkę Moje ogłoszenia. znaleźć z listy ogłoszenie, które chcesz edytować.
Z prawej strony przycisnąć kwadracik z ołówkiem, aby edytować ogłoszenie.
Po wprowadzeniu zmian, zapisz je, aby zachować aktualizację ogłoszenia na portalu.

Kandydat

Upewnij się, że Twoje informacje w profilu są aktualne i kompletne przed generowaniem CV. Dodatkowo, upewnij się, że opcja Pokaż mój profil jest włączona. Po zalogowaniu na swoje konto, w lewym górnym rogu obok Twojego zdjęcia, wybierz „Zobacz profil„. Następnie, na stronie profilu, kliknij „Pobierz CV„. Twoje wygenerowane CV zostanie pobrane w formacie PDF. 

Nie, kandydaci rejestrują się i korzystają z portalu za darmo.

Kandydaci mogą tworzyć profile, aplikować na oferty pracy, przeglądać i zapisywać oferty oraz firmy transportowe, a także generować CV. Ustawiać alerty o ofertach pracy według wybranych filtrów, aby otrzymywać powiadomienia o najnowszych ogłoszeniach dopasowanych do preferencji kandydata.

Tak, kandydat może ukryć swój profil. W tym celu trzeba się udać do:  Panel kandydata – Profil – Pokaż mój profil i wybrać opcję Ukryj, Zapisz profil

Nie, jako kandydat nie możesz dodawać ofert pracy. Tylko osoby posiadające konto pracodawcy mają możliwość dodawania ogłoszeń o pracę na naszym portalu.